ATRAKCJE

W cenie wjazdu mnóstwo atrakcji, dobrej muzyki i niezapomnianych chwil...

Pokazy jazdy konnej i powożenia
Koncerty LIVE
Parada motocyklowa
Konkurs Miss Zlotu
Możliwość skorzystania z jazdy na koniach w ośrodku Regietów
Konkursy sprawnościowe dla uczestników
Smaczne jedzenie i zimne piwo - profesjonalny catering
Totalna impra (CHARYZMA, ENERGIA, POWER)
Imprezę poprowadzą: Norbert Sowiński (NORBI)
Gorące dziewczyny
Pokazy i konkurencje
... i wiele wiele innych.

Koncert charyzmatycznego zespołu 4 Szmery

Zespół powstał w Bochni w 199……no właśnie…., czy tak naprawdę interesuje Was historia naszego zespołu? Może zostawimy daty historykom a rocznice kombatantom.

Zaczęliśmy grać dla przyjemności. Połączyła nas wspólna fascynacja jednym z największych bandów tego świata – AC/DC. Bo można być fanem, ale z czasem jak napisał o nas ostatnio red. Metz „słuchanie już nie wystarcza”. Nie będziemy wchodzić tutaj w polemikę z różnego rodzaju „autorytetami muzycznymi” głoszącymi wszem i wobec, że AC/DC to muzyczne prostactwo i uwstecznianie muzyki. Bo prawda jest taka, że „psy szczekają, a australijska karawana toczy się po świecie od prawie 40-tu lat”.

A co to za zespół, który gra covery? A gdzie własne kompozycje, prawdziwa twórczość? Te pytania padają od kilku lat pod naszym adresem. Jeśli zadają je nasi Przyjaciele widzący w nas potencjał prosimy o cierpliwość. Jeżeli zaś ktoś atakuje nas anonimowo w sieci, tłumaczymy, że AC/DC to klasyka taka sama jak Bach, Mozart, Chopin a my po prostu gramy klasykę. I jeżeli na nasze koncerty przychodzą ludzie, to chyba warto grać, żeby zobaczyć autentyczne łzy wzruszenia jakie czasem udaje nam się wywołać…

Do tej pory wydaliśmy dwie płyty. Pierwszą z nich nagraliśmy w legendarnej „Muzycznej Owczarni” w Jaworkach w 2007 roku. Druga to zapis akustycznego koncertu ze studia PR III im. Agnieszki Osieckiej, który odbył się w 30-tą rocznicę śmierci „Bona” Scotta. W nagraniu wzięli udział nasi Przyjaciele: Janek Gałach, Jacek Królik, Andrzej Nowak i Paweł „Bejbi” Mąciwoda.

Tytuły płyt „No Steep till…. Muzyczna Owczarnia” i „Life after Death” to nic innego ,jak parafrazy najlepszych płyt koncertowych nagranych przez Motorhead i Iron Maiden. Jak coverband to po całości. Wokół nas dzieją się różne dziwne historie, a my gramy coraz więcej koncertów dla naprawdę fantastycznych ludzi. I dopóki trwa ta reakcja, będziemy to robić. Bo chyba o to w rock ‘n’ rollu chodzi…. Bo ludzie lubią słuchać piosenek , które dobrze znają , bo jesteśmy prawdziwi w tym co robimy.

Dziękujemy Wam za to , że Jesteście z nami , zapraszamy na koncerty i jedno możemy Wam obiecać: jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa…..

let there be rock !!!!


Oddział Zamknięty Oddział Zamknięty Oddział Zamknięty Oddział Zamknięty Oddział Zamknięty Oddział Zamknięty

Koncert zespołu Krossfire

Zespół powstał w 2001 roku w składzie George Driev - bas, George Kushev - gitara i Spas Markov - perkusja. Później dołączyli do zespołu Zachary Shinikchiev - wokali i Nikola Ivanov - gitara.

Zespół od początku istnienia gra i tworzy rytmiczna i energetyczna muzykę połączona z heawy - metalem i rockiem. W ich repertuarze nie zabraknie utworów okraszonych muzyka elektroniczną oczywiście w połączeniu z ostrym i dynamicznym dźwiękiem gitar elektrycznych. Bułgarskie korzenie wszystkich członków zespołu dodają gorącej atmosfery podczas koncertów. Dla zespołu ważny jest kontakt z publicznością dla tego dbają aby ich muzyka była pełna energii która na pewno poczujesz i dobrze odbierzesz w trakcie koncertu.


Guitar Force Guitar Force Guitar Force Guitar Force Guitar Force Guitar Force

Atrakcje Hotelu "Gościniec JAŚMIN" w Regietowie

W Hotelu oprócz noclegu istnieje możliwość korzystania z:

sauny

jacuzzi

wanny z hydromasażem

pokoju fitness

groty solnej

relaksacyjnej jazdy konnej

przejazdów bryczką po urokliwej okolicy

posmakowania wyjątkowych regionalnych potraw w karczmie


Ośrodek znajduje się na terenie zlotu

noclegi noclegi noclegi noclegi noclegi noclegi

 

 

PATRONI MEDIALNI

SPONSORZY